Dekorativní plechové květináče do domu i na zahradu

Plechové obaly na květináče nemusí být vůbec nudné a obyčejné. Dnešní nabídka je pestrá, nabízí se vám různé motivy a dokonce i barvy. Pokud se vám líbí styl francouzského venkova, plechové dekorativní květináče a truhlíky z velkoobchodu Harasim si zamilujete. Pojďme si několik modelů ukázat a říct si o tomto typu květináčů více.

Výhody plechových květináčů

Plechové (kovové) květináče nemají téměř žádné nároky na údržbu. To rozhodně považujeme za obrovské plus oproti obalům na květináče z přírodních materiálů. Hodí se do interiéru – jako plechové květináče na bylinky, sukulenty a jiné rostliny, ale i do exteriéru – jako velký venkovní květináč na levandule a jiné okrasné květiny. Jsou levné a pokud chcete vyzrát na dlouhou životnost, pořiďte si kvalitnější pozinkované materiály.

Typy plechových květináčů

Zavítejte na e-shop Harasim a objevíte mnoho druhů. Některé z nich jsme si vzali jako inspiraci pro tento článek. Jak vidíte, jsou opravdu nádherné. Nechybí u nich však ani závěsný plechový květináč, oválný, plechový truhlík, kyblíky a cenově výhodné sady s originálním motivem kola, či auta. Na první pohled vás okouzlí také stylové konve, které můžete využít na zálivku, nebo jako originální vázu. Zajímavostí jsou pak plechové srdce v bílé a šedé variantě. Nejenže vypadají úžasně jako samostatný doplněk, ale můžete je osadit rostlinami a pozvednout je tím zase na vyšší úroveň.