Poznejte nábytek, který by vám doma neměl rozhodně chybět

Klasická rodina s dětmi, ale také pár seniorů nebo mladých lidí žijících zatím bez dětí, se velmi často „šidí“ co se týče nábytku. Buď si kupujeme nábytek z druhé ruky, které pak k sobě neladí a může mít mnohá poškození, nebo jeho nákup odkládáme s tím, že si jej pořídíme až… Přitom nový a kvalitní nábytek nemusí být drahý. Koupíte jen na sg-nabytek.cz a my vám nabízí několik tipů na cool nábytek, který oceníte a budete jej vřele doporučovat ostatním, bez ohledu na váš věk.

Objevte kouzlo toaletního stolku

Ženy by měly mít doma toaletní stolky. Ideálně nejen matky či babičky, ale i slečny, které už u zrcadla tráví více času. Tím ulevíte koupelně, zbytek rodiny bude mít na přípravu do práce a školy více času. Toaletní stolek má ale také jinou funkci. Dívky a ženy k němu mohou usednout a rozjímat, relaxovat, plánovat. Tak to dělávaly ženy odedávna, třeba při česání se, odličování, zkoušení nových účesů… 

Posaďte se na velký botník s polstrováním

Mnozí si chceme při přezouvání se sednout. Senioři kvůli špatné koordinaci a udržování rovnováhy, malé děti proto, že zatím stoj na jedné noze příliš nezvládají a vsedě se jim obouvá lépe. I maminky děti rády obouvají vsedě, kdy si s nimi rovnou sednou. Věděli jste, že je k dostání velký botník se sedátkem bílý, či v jiných provedeních? Na vrchní desce jsou umístěny podsedáky, pod touto deskou se zpravidla ukrývá úložný prostor na deštníky, pláštěnky, čepice, rukavice a jiné doplňky. V další části je pak prostor na boty, tedy klasický botník. Botník v bílé barvě se výborně kombinuje a prostor opticky zvětší. 

Jednoduché dřevěné židle

Také židle máme doma často velmi zanedbané, zvláště když jsou polstrované a používá je rodina s dětmi. Přitom dřevěné židle jsou relativně levné, jsou na pohled i dotek příjemné, snadno lze na ně ušít nebo koupit podsedáky, které dotvoří vzhled kuchyně či jídelny. A snadno je kdykoli vyperete či vyměníte.

Podívejte se na kompletní nabídku levného a kvalitního nábytku na sg-nabytek.cz. Uvidíte, že si vyberete, přitom neutratíte mnoho.