Bambusové roletky kvalitně zastíní i oživí interiér

Hledáte kvalitní typ stínění, který ochrání vaše okna před sluncem a zvědavými pohledy sousedů? Chcete použít k stínění něco originálního a jedinečného? V tom případě si pořiďte bambusové roletky, které jsou vhodné pro jakýkoliv druh oken. Navíc se stanou elegantním prvkem vašeho interiéru.

Odolné roletky s dlouhou životností

Bambusové roletky patří mezi stále oblíbenější způsob zastínění, a to zejména z důvodu zajímavého vzhledu. Navíc dodávají interiéru spojení s přírodou. Díky své reprezentativnosti se tak často využívají jako účelový designový prvek interiéru, který bude obdivovat každá vaše návštěva. Bambusové roletky vynikají také dlouhou životností a snadnou údržbou, takže vám budou zdobit okna mnoho let.

Vhodné do každého okna

Výhodou bambusových roletek je také jednoduchá a rychlá montáž. Bambusové roletky jsou vhodné k instalaci na různé druhy oken, ať už jde o eurookna, plastová okna atd. Také vykazují odolnost proti vlhkosti. Díky čemuž se hodí i do kuchyně či koupelny. Navíc budou působit nejen jako luxusní designový prvek, ale také jako účinný prostředek proti přehřívání interiéru během horkých letních dnů.

Bambusové roletky snadno sladíte s interiérem

Bambusové roletky si můžete pořídit v široké barevné škále tkanin. Díky tomu si můžete zvolit přesně takový dekor, který bude ladit s celkovým interiérem. V nabídce společnosti Svět stínění najdete bambusové, dřevité či jutové tkaniny v mnoha barevných kombinacích. Ovládat je pak můžete manuálně pomocí řetízku, nebo šňůry.

Na webových stránkách společnosti Svět stínění si můžete pořídit i další druhy zastínění, jako jsou dřevěné žaluzie, horizontální a vertikální žaluzie, roletky den a noc či venkovní typy stínění.