Jak si obstarat nápojové kelímky nejvýhodněji?

Když se zajišťuje občerstvení pro velké množství lidí, je to vždy spojeno s velkými přípravami. Musíte se postarat nejen o to, abyste měli dostatek nápojů, ale zejména také, abyste měli kelímky. Na kelímky je třeba nezapomínat a je vhodné si je obstarat s předstihem. Kupovat kelímky na poslední chvíli se nevyplácí, protože běžné obchody nemají příliš široký výběr, nedokáží vám zajistit dostatečné množství a hlavně za rozumné ceny.

Nakupujeme kelímky

V případě nákupu většího množství kelímků je vždy vhodné se obrátit na českého specialistu na potravinářské a gastro obaly, který nabízí všechny druhy kelímků v neomezeném množství a za nejlepší ceny na trhu, jde o společnost Jarico s.r.o.

Kelímek na nápoj je poměrně obecný pojem, je třeba zvážit, jaký druh nápojů budete nabízet a také, jak velké kelímky budete potřebovat. Poradíme vám.

Pokud budete podávat jen limonády, pivo a obecně studené nápoje, nejvýhodnější volbou jsou plastové kelímky. Jsou levné a můžete je objednat v bílém i průhledném provedení, také se vám nabízí hnědo-bílé kelímky na kávu nebo čaj.

Pokud nabízíte studené i teplé nápoje, vsaďte jednoznačně na papírové kelímky, do nich můžete servírovat všechny nápoje, dobře vypadají a dobře s drží. Pokud chcete u baru nabízet koktejly, míchané nápoje nebo třeba smoothie, zajistěte si kelímky ze zesíleného plastu PET a KRYSTAL, jsou odolnější a návštěvníkům se z nich bude lépe pít.

Jestliže jsou vaším cílem horké nápoje, zajisté nechcete, aby se nikdo spálil, proto objednejte kelímky termo EPS, které udrží nápoj dlouho horký a při jeho držení se zákazník nespálí. Kelímky jsou velmi levné, můžete je objednat v libovolném objemu a nabízí se vám k nim i řada příslušenství, od papírových podnosů až po víčka na nápoje. Eshop nabízí i obaly na jídla a mnoho užitečného sortimentu, který při pořádání akcí nebo prodeji občerstvení zajisté oceníte.