Kde si nechat vyrobit produkty z plastů a polymerních materiálů?

Oblast extruze a koextruze plastů je velmi žádaný obor, jelikož vyrábí produkty používané v široké škále odvětví. Mezi přední dodavatele v České republice patří společnost ABI Profils a to především proto, že je schopna vyrobit prakticky cokoliv z plastu a nabízí komplexní služby, od počátečního návrhu a analýzy až po finální dodání.

Jak společnost ABI Profils pracuje?

Nabízí profesionální přístup, který poskytne potřebnou odbornost v každé fázi projektu. Konstrukční oddělení a oddělení výzkumu a vývoje se postará o předvýrobní technickou dokumentaci, včetně časového harmonogramu a atestů kvality. Společnost dokáže zpracovat návrh vhodných polymerních materiálů a vývoj prototypu, návrh a vývoj nástrojů, strojové vybavení pro extruzi a koextruzi, montáž a kompletace hotového produktu, systém řízení jakosti a životního prostředí a logistické služby pro tuzemsko i zahraničí. ABI Profils dbají na úzkou spolupráci a jsou vám vždy k dispozici v případě jakýchkoliv otázek, které s vaším projektem souvisejí.

Jaké produkty společnost vyrábí?

Jde o celou škálu produktů, zejména o profily, plastové a koextrudované profily, pruty, trubky, pružná plastová pouzdra, pružné plastové pásy a mnoho dalšího. Je fascinující, jak jsou dnes plasty důležité, neobešel by se bez nich automobilový průmysl, stavebnictví, letecký průmysl, urgentní medicína a další. Všude kolem sebe máme důležité plastové výrobky, které nám usnadňují život, stačí se rozhlédnout, trubky, pvc deska, široká škála profilů, podlahové listy, to vše je vyrobeno díky společnostem jako ABI Profils, které umí přesně a dokonale zajistit všechny potřebné výrobky z plastu.