Kontejnery pro každou příležitost

Společnost ALFA CONTAINER Rent nabízí pronájem kontejnerů pro různé příležitosti. Vybrat si můžete z více, než 900 modelů kontejnerů, které jsou určené pro skladování nebo přípravu sanitárního a obytného zázemí. Lze je však využít třeba i jako mobilní vrátnici, šatnu, kancelář nebo zázemí pro kavárnu na letní sezónu. Mezi velké výhody mobilních kontejnerů patří především ekonomická dostupnost, rychlá výstavba, variabilita a flexibilita. Vybrat si můžete kontejnery různých velikostí a typů. Společnost se snaží najít nejvhodnější řešení na míru konkrétním požadavkům a potřebám. Kontejnery si můžete pronajmout na celé území Čech a dokonce i na Slovensko, pro malé i větší projekty.

Součástí nabídky je kompletní zpracování projektu, nezávazná cenová nabídka, konzultace, doprava a montáž. Samozřejmostí je i vnitřní zázemí jednotlivých modelů. Kontejnery jsou vysoce kvalitní a vyrobené z certifikovaných materiálů, které splňují jen ty nejpřísnější normy.

Další nabídka společnosti

Kromě kontejnerů si u společnosti můžete objednat také pronájem oplocení nebo pronájem mobilních toalet.

Mobilní oplocení představuje ideální ochranu proti nežádoucímu vniknutí do jakéhokoli objektu. Může pomoci zajistit vymezení potřebného prostoru, usměrňuje pohyb osob po areálu. Lze jej využít na kulturní, společenské, sportovní či hudební akce. Je vhodnou volbou na stavby nebo do průmyslových prostor. Vzhledem k tomu, že se skládá z jednoduchého systému panelů, branek a příslušenství, jeho instalace je velmi snadná. Kromě toho jej lze umístit téměř kamkoli.

Potřebujete-li vytvořit rychle a snadno dočasné sociální zázemí, pak jsou ideální volbou mobilní toalety. Lze je umístit téměř kamkoli. Jsou vhodné jak na místa veřejná, tak i soukromá. Sjednat si můžete pronájem na krátkou i delší dobu. Společnost zajistí jejich instalaci i pravidelný servis.