Kvalitní zabezpečení a GPS lokace

Cítíte se v bezpečí? Bezpečnost je široký pojem a každý si pod ním představí trochu něco jiného. Bylo by hezké žít v bezpečné době, kde neexistují žádná rizika. Bohužel tomu tak není, rizik je mnoho, proto je vhodné se adekvátně chránit. Pokud hledáte komplexní řešení pro zabezpečení nebo jen chcete zabezpečit třeba vůz, kolo nebo dům, vhodné se obrátit se na experta, kterým je Rex.eu.

Specialisté na zabezpečení

Na tomto webu najdete firmu 1. REX SERVICES, a.s., která zajišťuje velmi pokročilý sortiment pro zabezpečení a GPS sledování. Co se týče zabezpečení vozidel, můžete si zajistit GPS sledování vozidel, a pomocí GPS lokátoru uvidíte současnou polohu auta na mapě. Tento systém je tak pokročilý, že se vám může automaticky generovat i elektronická kniha jízd. Můžete si u vozu zajistit takovou ochranu, že budete okamžitě informování o jakémkoliv pokusu o narušení vozu, ať už jde o vniknutí, rozbití okna či odtažení. Zabezpečení je schopno vůz imobilizovat, aby s ním zloděj neodjel.

Můžete si také skvěle zabezpečit jakoukoliv nemovitost, od chaty až po garáž, zahradní domek aj. Zapojí se nezávislé detektory, které nejsou závislé na elektřině, ochrání jak před zloději, tak i požáry a záplavami. Pokud chcete zabezpečit rodinný dům, bude se vám hodit REXhome, tedy systém, který propojuje domácí alarm a domácí automatizace. Budete tak současně chránění před zloději, ale i únikem plynu, požáry aj. Se systémem lze také ovládat třeba i garážová vrata nebo topení.

Vaše možnosti jsou díky společnosti mnohem širší, můžete využít GPS lokalizaci pro své domácí mazlíčky, pro terénní pracovníky, SOS tlačítko pro handicapované a starší osoby. Také se vám nabízí GPS lokátor na kolo, můžete si zabezpečit kolo proti krádeži a zajistit si i přivolání pomoci v případě nehody. Možností se vám nabízí mnoho, objevte je všechny na Rex.eu.