Minerály pro klidnější spánek – měsíční kámen, turmalín či heliotrop

Tyto kameny jsou ceněny hlavně díky jejich schopnosti zajistit klidný spánek. Pomohou vám v boji proti různým problémům, kromě spánku totiž podporují naše tělo a mysl i v jiných ohledech. Můžete si tak vybrat takový, který vám pomůže s trablemi.

Měsíční kámen

Měsíční kámen nabízí řadu pozitivních účinků. Hodí se pro všechny, kteří chtějí zjemnit svou hrubost a necitelnost. Podporuje totiž jemnost a mírnost. Díky tomu vám tak pomůže při řešení problémů ve vztahu. Tento kámen je oblíbený hlavně u žen, protože je chrání a léčí. U dívek rozvine ženskost a intuici. Významný je v těhotenství, reguluje menstruační cyklus a během kojení podporuje tvorbu mléka. Jedná se tak o skvělou volbu pro ženy, zejména pro ty ve znamení Kozoroha, Raka a Ryb.

Turmalín

Turmalín působí na všechny čakry, je tak velmi silným kamenem. Pomůže vám v životě najít řád a soulad, přičemž slouží také jako významná ochrana celého domova. Dodá vám energii a rozjasní mysl. Paprsky světla tak mohou snadněji pronikat – vaše myšlení se stane optimističtějším. Co se fyzického zdraví týká, turmalín podporuje rekonvalescenci a látkovou výměnu. Vaše tělo i mysl tak budou ve skvělé kondici.

Heliotrop

Tento kámen má velkou přírodní moc. Do vašeho života heliotrop přivede bohatství a vítězství, hodí se tak například pro obchodní jednání. Pomůže vám s rozhodováním, a naopak potlačí netrpělivost a podráždění. Zároveň vám dodá odvahu, ukáže vám, jak hledat kompromisy. Dále je využíván pro čistění krve, posiluje imunitu a chrání tak proti infekcím. Surové i tromlované kameny najdete v e-shopu Magie přírody, který má širokou nabídku různých minerálů.

Pro klidnější spánek můžete tyto kameny umístit na noční stolek vedle postele. Pokud chcete poznat i další účinky, je dobré minerál stále nosit při sobě.