Moderní střešní krytina, která vydrží věčně? Zvolte plastové krytiny EUREKO

Plast je velmi odolným materiálem, který si dokáže zachovat svůj vzhled po mnoho let a to obzvláště, pokud je upraven tak, aby dokázal čelit výkyvům teplot, UV záření i všem povětrnostním vlivům. Skvělou demonstrací odolnosti jsou plastové části vozů. jen si představte, že by z podobného materiálu byla vaše střecha. Plastové krytiny skutečně existují, hojně se používají a mají širokou škálu výhod, které byste rozhodně měli znát.

Co byste měli o plastových krytinách vědět?

Plastové střešní krytiny stále častěji nahrazují tradiční krytiny a to z mnoha důvodů. Jsou cenově výhodné, mají velmi dlouhou životnost a také nízkou hmotnost a snadnou instalaci. Plastové krytiny dokáží věrohodně imitovat ostatní materiály, takže nikdo nepozná, že jsou vaše krytiny skutečně z plastu. Mezi nejlepší krytiny na trhu patří plastové krytiny EUREKO, které jsou vyráběné z polyolefinů. Získávají se velmi kvalitní separací odpadních plastů. Jsou upraveny tak, aby byly vhodné pro dlouhodobé použití. Při výrobě jsou do nich aplikovány plniva, UV stabilizátory a barviva, která zajistí stálobarevnost i po mnoha letech používání.

Na tyto krytiny máte záruku celých 30 let. Plastové střešní krytiny jsou zcela bezúdržbové. Nabízí se vám krytina DDS II, Moderna a Green. Plastové šindele se vyrábí už přes 20 let a jedná se o velmi praktickou krytinu s celým spektrem využití. Tato krytina odolá mechům, lišejníkům, zásaditým látkám, slunci, tlumí hluk, je odolná i proti prošlápnutí nebo krupobití. Zjistěte více informací o plastových krytinách na webových stránkách Drdlik.cz, kde si je můžete výhodně zajistit. Kromě plastových krytin zde můžete pořídit také dřevěné šindele, které se skvěle hodí ke srubům a tradičním lidovým domům.