Nefunkční notebook může být opravdové neštěstí

Potřebujete zaplatit účty, které jste nechali na poslední chvíli, ale nemůžete nastartovat notebook, abyste mohli platbu poslat? Pracujete na home office a najednou se nemůžete dostat k důležité práci, kterou musíte poslat v šibeničním termínu? Nefunkční nebo poškozený notebook dokáže velmi vyvést z míry. Mnoho lidí ho potřebuje nutně každý den a bez něj zkrátka nemohou fungovat. Pokud je poškozený notebook i váš problém, je zapotřebí vyhledat zkušený servis, kde vám rychle pomohou.

Servis notebooků v Brně

Lidé z Brna a okolí se mohou těšit z vysoce kvalitního servisu FopaNET, který najdou v 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42 v Brně. Zde si dokáží poradit prakticky s jakoukoliv závadou a co je hlavní, pomohou vám v krátkém čase, aby vás absence notebooku nijak výrazně nezasáhla.

Zajistí všechny druhy hardwarových oprav, od oprav až po výměnu poškozených dílů za nové. Zajistí i řešení pro softwarové problémy, odvirují vám zavirovaný počítač a zajistí instalaci kvalitního hardwaru, zrychlí vám počítač, přeinstalují a mnoho dalšího.

Často poptávanou službou je čištění notebooku od prachu. Každý déle používaný notebook se postupně zaplní prachem a je potřeba ho vyčistit, jinak se začne zpomalovat a zahřívat. Zde ho důkladně vyčistí a vymění i teplovodivou pastu. Více informací najdete zde https://www.fopanet.cz/cisteni-notebooku-od-prachu/

Jelikož většina z nás používá notebook denně, často se stane, že nám spadne na zem nebo ho třeba polijeme. Politý notebook se musí řešit rychle. Když k polití dojde, tak ho vypněte, vyndejte baterii a otočte tak, aby mohla voda vytéct, následně ho dále nepoužívejte a doneste ho do servisu, kde ho rozeberou a důkladně vyčistí speciálním přípravkem. Více zde https://www.fopanet.cz/cisteni-politych-notebooku/

Servis je tu pro každého, jak pro běžné uživatele, tak i pro firmy, v případě potíží s notebookem se neváhejte na servis FopaNET obrátit.