Netradiční kytice – zkuste verzi s ovocem!

Ženám se květiny dávají běžně a muži by to měli dělat nejen na nějaké výročí nebo svátky. Ovšem máte-li před sebou oslavu nebo narozeniny někoho, kdo květiny úplně nemá rád nebo oslavu muže, pak přemýšlíte, jestli od květiny raději neupustit. Přeci jen, muži a květina? To k sobě nejde dohromady, pokud nejde zrovna o milovníka rostlin a květin v květináči. Vyzkoušet můžete moderní a originální verzi!

Kulaté narozeniny muže

„Strejda slavil v letošním roce kulaté narozeniny. Měla jsem dárek do puntíku promyšlený, věnovala jsem mu láhev alkoholu, který má rád, nové album jeho oblíbené kapely. Věděla jsem, že mu udělám radost. Chtěla jsem však ještě něco. Kdyby to byla teta, automaticky sáhnu po pugétu květin a je vyřešeno. U strejdy jsem musela začít přemýšlet, co pořídit. Chtěla jsem být originální, proto obyčejná růže nepřipadala v úvahu“ popisuje Lucie.

„Brouzdala jsem internetem, hledala inspiraci a narazila na ovocné kytice. To by byl dárek! Ihned jsem hledala dál a padla mi do oka firma Frutiko. Na jejich stránkách jsem našla spoustu jednotlivých květin z ovoce a mohla si tak vybrat přesně takovou, jakou jsem chtěla. Navíc, mohla jsem vybrat ovoce, které má strejda rád. Ovoce v čokoládě, kdo by mu odolal?“ usmívala se Lucie.

Frutiko přináší spoustu možností

Nechcete zrovna květiny? Můžete pořídit dort či cokoliv z nabídky. Frutiko.cz má bohatou nabídku, takže si přijde na své opravdu každý. „Květina z ovoce měla opravdu úspěch, podobně jako CD a láhev alkoholu“ směje se Lucie. „Nakonec jsme květinu vyzkoušeli všichni a byla opravdu výborná. Jakmile budu potřebovat něco podobného příště, už teď vím, kam se obrátím“ uzavírá Lucie. Frutiko přináší opravdu kvalitní, originální a chutné zboží, stačí si jen vybrat a udělat radost jak ženám, tak i mužům.