Pestrý výběr nábytkových úchytek a věšáků

Nábytkové úchytky mají nejen praktický účel, kterým je umožnění pohodlného otvírání dvířek a zásuvek. Svým designem dokáží nábytek elegantně doplnit a ozvláštnit, ale také při špatném výběru jeho dojem pokazit. Vybrat nábytkové úchytky, které by dokonale ladily se stylem vašeho interiéru a byly s vaším nábytkem maximálně v souladu, nemusí být tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo.

Nabídka úchytek a věšáků

Pokud hledáte nábytkové úchytky či věšáky, které by odpovídaly vašim představám, pak vám nejlépe pomůže katalog kamenné prodejny i e-shopu SIRO Úchytky & Věšáky. Prodejna ANKA M+N v Havlíčkově Brodě a její e-shop nabízí více než 600 modelů úchytek, věšáků, knopek, mušlí a věšákových lišt SIRO. Veškeré zboží je skladem, takže se nemusíte obávat dlouhých čekacích dob. Nejen nábytkové úchytky, ale i věšáky, knopky a mnoho dalších doplňků do každého interiéru, se vyznačují vysokou kvalitou zpracování i osobitým designem, který těmto bytovým doplňkům vtiskují přední rakouští návrháři. SIRO úchytky jsou ideální nejen pro nábytek v obývacím pokoji, ložnici či dětském pokoji, ale i do kuchyně nebo koupelny.

Stojany se vzorky zboží

V prodejně jsou pro zákazníky připraveny stojany se vzorky úchytek a věšáků SIRO. Například na otočném stojanu si můžete prohlédnout celkem 96 vzorků nábytkových úchytek. Tato nabídka je určena nejen firemním prodejcům, ale i běžné spotřebitelské veřejnosti. Je zde také klipový závěsný panel na zeď nebo otevírací klipový stojan. Novinkou obchodu je malé panýlky na zeď, které jsou určeny pro kuchyňská a interiérová studia.

Věšáky

Věšáky slouží v interíéru především v předsíni či na chodbě k zavěšení šatstva, nebo v koupelně na ručníky, osušky či župany. Z nabídky e-shopu si můžete vybrat mezi věšáky kovovými či z jiných materiálů, dále jsou zde věšáky na stěnu, do haly, dětské věšáky nebo věšákové lišty.