Pořiďte si erotické hračky, se kterými oživíte svůj vztah!

Ve chvíli, kdy máte pocit nebo vidíte, že váš partnerský a milostný život stagnuje, je potřeba jej zase rozhoupat a dodat mu vše, co potřebuje. Jedině vztah, který je pěstován, opečováván a taky řešen je ten, který může vydržet. Není nic horšího než stereotyp, který se mezi vás může vkrást. Nepozorovaně. Nečekaně. Bez varovných signálů. A mnohdy může napáchat opravdu velkou spoustu věcí. Dokonce může stereotyp rozložit vztah a zničit jej. Natrvalo. Jde tomu nějakým způsobem předejít? Bránit se stereotypu?

Pryč od stereotypu!

Když se o vás pokouší stereotyp, řekněte mu jasné a stručné ne! Všechno vás stojí práci a úsilí, určitě to není o tom, že když už máte partnera „jistého“ nemusíte se vůbec snažit. Chodit doma s mastnou hlavou, přibrat nějaké to kilo, nemluvit spolu a večer, v posteli, se k sobě otočit zády a raději spát. To vašemu vztahu obecně neprospívá, to je jasné. Oba partneři se odcizí, budou mít svůj vlastní svět. A mnohdy se může objevit někdo třetí, kdo není unavený, s kým si druhý má co říct..

Snad v každém vztahu se objevují nějaké ty problémy, hádky a podobně. Důležité je si všechno vyříkat a probrat to. Problémy jsou od toho, aby se řešily, říkávala moje babička a děda vždy dodal, že není nic, co by se nějak nedalo vyřešit. Ve vztahu vsaďte na komunikaci, společné řešení problémů a čas, který strávíte jen spolu. Můžete jít na dobrou večeři, do kina nebo divadla.

A co dělat v noci?

Tam se fantazii meze v žádném případě nekladou! Ženy si mohou pořídit erotické prádlo, které podráždí mužskou fantazii, muži naopak pro lepší výkon mohou využívat erekční kroužky. Pokud je v sexu něco, co chcete vyzkoušet oba, klidně jděte do toho! Jsou to lehce tvrdší praktiky? Pak budete potřebovat bdsm pomůcky. Vše je jen na vás a společné domluvě!