Potřebujete rychle opravit notebook? Obraťte se na profesionály

Zlobí vás notebook? Nejde zapnout, hlasitě hučí, přehřívá se, zasekává, rozbilo se vám LCD, šasi či jste si polili klávesnici? Ať tak či onak, řešením je pro vás rgservice.cz, který nabízí profesionální a rychlou pomoc při těchto, ale i jiných závadách.

Nejčastější závady

Mezi nejčastější závady spojené s notebookem jistě patří výše zmíněné, ale také případy, kdy notebook jde zapnout, ale obraz se neukáže, nefunguje klávesnice, zlomí se panty, ale jistě také časté nehody, jako je pád na zem či politá klávesnice. Možná je i oprava notebooku DELL.

Online pomoc

Pokud potřebujete dát váš notebook rychle do funkčního stavu, obraťte se na profesionály. Vyřízení opravy je nesmírně snadné a oprava bude hotová do týdne. Stačí, když vyplníte online formulář „objednat opravu“ a zvolíte vhodný způsob dopravy do servisního střediska v Třinci. Dovézt notebook můžete buď sami či zvolit variantu svozu. Cena za přepravu tam i zpět činí 240 Kč. Jedna cesta tedy vyjde na 120 Kč.

Souhlas

Po přijetí zařízení bude provedena zdarma diagnostika a poté budete kontaktováni o výsledku a návrhu ceny za opravu, kterou můžete, ale nemusíte schválit. Až po schválení dojde k opravě notebooku. Oprava je hotova většinou do 7 pracovních dnů. Poté je vám zboží odesláno opravené, otestované zpět na dobírku. Nemusíte se tak bát, že by bylo zařízení opraveno určitým způsobem bez vašeho vědomí. Na všechny opravy je navíc záruka 3 až 24 měsíců podle typu dané opravy.

Rychlé řešení

Díky tomuto způsobu opravy bude váš notebook opět rychle fit, což oceníte zvláště v případě, že notebook využíváte k výkonu svého zaměstnání. Během týdne budete mít svůj notebook zpět opravený a otestovaný. Vyberte si jednodušší variantu a pomoc od profesionálů, kteří si s mnohými závadami snadno poradí.