Přemýšlíte nad tím, čím potěšíte vaše blízké? Nechte se inspirovat tipy na dárky

Svátky, narozeniny, vánoce, promoce stavby – to vše jsou rodinné události, které si zaslouží originální dárky. Dochází vám inspirace? Pak si prohlédněte naše tipy na dárky, které nabízí web gabrielaart.cz.

Objednejte si výrobky a dárky ze dřeva či z mechu

Výrobky a dárky ze dřeva nebo z mechu jsou přírodního charakteru. Potěší všechny vyznavače klasiky. E-shop gabrielaart nabízí dárky v různých kategoriích. Oblibě se těší dřevěné dekorace, dřevěné knihy nebo diáře nebo dárkové krabice na víno.

Originální dárek představují mechové obrazy nebo mechové hodiny. Pro jejich výrobu se používá stabilizovaný mech. Jeho výhodou je fakt, že si dlouhou dobu zachovává svůj přirozený vzhled a svoji barvu. Kromě toho je antistatických, odpuzuje prach a nevadí tak ani alergikům. Díky tomu, že již neroste, není potřeba jej zalévat. Obrazy a hodiny z mechu můžete umístit i tam, kde chybí přirozené světlo. Pohled na mechové hodiny a obrazy snižuje hladinu stresu a přináší pocit pohody a klidu. Díky stabilizaci lze z mechu vytvářet i obrazy, které budou uzavřené za sklem, třeba ve vitrínce. Mechové obrazy nebo mechové hodiny jsou vhodné jako dekorace do jakéhokoli typu interiéru.

Dřevěné vyřezávané obrazy vnášejí do interiéru kousek přírody. Pro jejich výrobu se používá překližka z břízy, topolu nebo buku o síle 3-5 mm. Jsou-li vyrobené v přírodním stylu, jsou opatřené nátěrem připraveným ze včelího vosku. V případě individuálního přání lze obrazy namořit v požadovaném odstínu. Velikost jednotlivých obrazů lze přizpůsobit individuálním potřebám.

LED obrazy

Představují designovou novinku. Kromě toho, že vytvářejí dokonalou dekoraci prostoru, dají se zároveň použít jako designová lampa. V nabídce naleznete různé vzory, barvy i velikosti. Na výběr je i barva LED osvětlení.