Proč rozhodně investovat do pořízení fotopasti?

Pořízení fotopasti je ideální volbou pro myslivce, kteří hledají efektivní nástroj ke sledování a mapování pohybů zvěře, ale i pro osoby, které hledají pomocníka v ochraně jejich majetku. Pořízení fotopasti se v těchto případech opravdu vyplatí.

Efektivní fotopast

Fotopast je efektivní a spolehlivá, díky tomu poslouží myslivcům, kterým ušetří mnoho práce, a osobám, které hledají prostředek ochrany jejich majetku. Profesionální fotopasti BUNATY používá i Policie ČR, také mnoho měst a obcí pro ochranu majetku. Fotopast dokáže zaznamenávat snímky ve dne i v noci, ale také krátká videa.

Rychlý přehled

Díky fotopasti budete mít vždy přehled o tom, co se na daném místě, kde jste umístili fotopast, děje. Fotopast je automatickým zařízením, které pracuje s pomocí čidla. Na základě tepelných změn zaznamenává snímky či videa na SD kartu. Pořízené fotografie si můžete prohlédnout buď přímo v terénu, pokud je fotopast opatřena displejem, popřípadě až doma na počítači. Některé fotopasti dokáží pořízené snímky ihned posílat na váš mobilní telefon. Díky tomu máte vždy jasný přehled o tom, co se před fotopastí právě děje. To je důležité především v případě, chrání-li fotopasti majetek.

Fotopasti Bunaty

Fotopasti Bunaty jsou vyráběny pro Českou a Slovenskou republiky, přičemž se klade důraz především na jejich kvalitu a spolehlivost. Fotí zcela bezhlučně, dokonce používají zcela neviditelné noční snímání. Vybrat si samozřejmě můžete fotopasti se záznamem na SD kartu tak i fotopasti s GSM přenosem, které zvládnou odeslat fotografie přímo na mobilní telefon či e-mail. Fotopast Bunaty je skvělou volbou pro mapování zvěře i ochranu majetku.

Cena

Co se týká ceny fotopasti, odvíjí se na základě toho, jaké funkce od fotopasti požaduje. Levnější fotopast seženete do 3000 Kč. Fotopasti s lepšími funkcemi jsou však již o něco dražší. Stále se však jedná o nízkou cenu vzhledem k tomu, jaké služby vám fotopast zajistí.