Prodejní portál – od elektroniky, přes byty až po oblečení

Máte doma věci, které už nepoužíváte, ale je vám líto vše vyhodit? Všechno totiž funguje tak, jak má, ale vy zkrátka danou věc nevyužijete. Například máte nový mobilní telefon, ale ten starší by někomu ještě posloužil. Dostali jste nevhodný dárek a nyní nevíte, co s ním nebo také máte doma oblečení, které už nebudete nosit, ale je vám líto ho vyhodit, protože by někdo ve vašem okolí danou věc ještě zužitkoval. Co tedy v takovém případě dělat? Vyzkoušejte prodejní portál ProdejHned. Zde si přijdete na své a prodáte opravdu všelicos.

Oblečení po dětech

„Měla jsem ho opravdu hodně, protože když přišly kamarádky na návštěvu, vždycky mi donesly něco pro malého. Moje máma, ač jsem jí to zakázala, pořád nosila krásné oblečky, které někde viděla. Takže kolikrát jsem oblíkla nové kousky jen na focení a malý z toho následně vyrostl. Byla škoda tyhle věci schovávat, tak jsem přemýšlela, že je pošlu dál. Dětský bazar na internetu byl jasnou a ideální volbou. Postupně jsem prodala všechny kousky, které vypadaly dobře a mohly by udělat dalším maminkám radost. Utržila jsem také něco málo peněz, ale za to jsem koupila synovi další oblečení“ popisuje Laura, jak naložila s oblečením po synovi.

Prodat elektroniku i byt

ProdejHned nenabízí jen možnosti v prodeji dětského či jiného oblečení, zde můžete nakoupit a prodat opravdu cokoliv, co potřebujete nebo co si přejete. K dispozici je několik kategorií, ve kterých se můžete s přehledem orientovat a vybrat si takovou, která bude pro vaše potřeby ta pravá. Následně už stačí vložit inzerát, přidat fotografie, popsat lákavě, co vlastně prodáváte, vyjmenovat výhody a počkat, až si inzerát najde svého kupce. K dispozici je toho opravdu hodně, například také byty na prodej. Zde svou nabídku může vložit úplně každý.