Rozhodli jste se k renovaci zahrady či domu?

Závistivě si prohlížíte katalogy nebo různé webové stránky o bydlení? Fotky s dokonalým interiérem i exteriérem vám nedají spát a rozhodli jste se se svým domem nebo zahradou provést radikální změnu? V domě potřebujete novou kuchyň, koupelnu či jen vyčistit okapy nebo komín? Na zahradě chcete mít altán nebo jezírko? Ať toužíte po čemkoliv, jedno jisté. Budete potřebovat kvalitní, spolehlivé a zručné řemeslníky. Pokud někdo nedávno ve vašem okolí nějaké řemeslníky využil, můžete se jich zeptat na kontakt a recenzi. Ovšem většina lidí usedne k internetu a začne složitě překlikávat na webové stránky jednotlivých firem, které jim vyhledávač najde. Některé z nich už ani neexistují, některé vůbec neodpovídají vašim požadavků a některé jsou příliš z daleka. Jde to i snadněji a rychleji?

Využijte trh poptávek

S pomocí webového portálu trhpoptávek.cz naleznete vhodné řemeslníky snadno, rychle a téměř bez námahy. Poptávkový systém je velice snadný. Do jednoduchého formuláře zadáte přesnou pracovní činnost na kterou sháníte řemeslníka nebo řemeslnou firmu, lokalitu a váš email. Vaše poptávka po řemeslnících bude předána všem zaregistrovaným řemeslníkům, kteří splňují vámi zadané parametry. Pak jen bez jakékoliv námahy a ztráty času si projíždíte odpovědi a konkrétní nabídky, které přijdou na váš email. Tento způsob shánění řemeslníků je velice snadný a efektivní, proto trhpoptávek.cz využívá stále více nejen zákazníků, ale denně přibývá také mnoho řemeslníků.

Zaregistrujte svou společnost na trhu poptávek

Pokud vlastníte řemeslnou společnost nebo pracujete jako řemeslník sám na sebe a nechcete si na shánění zakázek najímat nějakého obchodního zástupce, zaregistrujte se na trhpoptávek.cz. Na váš pracovní email budou chodit poptávky od případných klientů a zákazníků. Po vzájemné dohodě může vaše spolupráce začít.