Útulnost dodají domovu ty správné dekorace. Jaké?

Právě jste ve fázi stěhování se do svého nového vysněného bytu nebo domu a chcete si jej postupně zabydlet? Anebo už nějaký ten pátek spokojeně ve svém bydlíte, nicméně se vám interiér okoukal a potřeboval by změnu, případně pár nových prvků? Ať už se nacházíte v první či druhé situaci, na nákup nových dekorací je příležitost vždy.

Dekorace jsou pro každý domov nezbytnými zařizovacími předměty. Bez nich by každá domácnost působila neosobně, neútulně, často až sterilně a jsme si jisti, že byste se v takovém „holo“ interiéru necítili vůbec dobře. Ostatně, pokud si právě bydlení vybavujete, jistě si moc dobře uvědomujete, že bez bytových doplňků to nepůjde. Čím si tedy domov doladit a ozvláštnit? Inspirujte se.

Lucerny, svícny a svíčky

Snad každý z nás má doma alespoň jednu dekorativní svíčku. Obklopit se jimi není až tak špatný nápad. Jsou velmi trendovou záležitostí posledních let a to v jakýchkoliv podobách. Mezi nejmodernější barvy se řadí bílá, šedá, černá, pastelově růžová nebo žhavá rudá. Svíčky jsou symbolem světla, tepla, romantiky a intimity. Vnesou do každého domova nenahraditelnou útulnou atmosféru. Mohou být i součástí dalších dekorativních prvků, jakými jsou lucerny a svícny. Zkombinujte tyto bytové doplňky a ihned se doma budete cítit příjemněji.

Postavte si lucernu na poličku, vložte do ní svíčku a dolaďte dalšími dekoracemi dle ročního období.

Světlo a osvětlení

V posledních létech vrůstá obliba dekorativních světýlek. Dnes už to není pouze vánoční osvětlení, které rozzáří naše příbytky v adventním a vánočním čase, ale celoroční záležitost pro romantičtější večery. Obmotejte si světýlka kolem čela postele, na garnýže u oken, položte na poličku, okenní parapet, vložte do velké lucerny, pověste kolem pergoly u venkovního posezení. S těmito a dalšími doplňky lze vytvářet řadu atraktivních aranžmá. Nejen vánoční dekorace, ale i výzdoba na podzim, jaro a léto s pomocí světýlek získává zcela nový rozměr.

Nyní v létě, kdy už se začíná dříve stmívat, mohou dekorativní světýlka posloužit i jako efektní osvětlení venkovních prostor.

Květiny a květináče

Do každého interiéru neodmyslitelně patří květiny. Když si na ně pořídíte originální a stylové plastové květináče, získáte velice vděčné dekorace, jež vdechnou život do každé místnosti. Společně dodekorují každý okenní parapet, prázdné rohy a nevyužitá místa v bytě. Dnes seženete obrovské množství nádherných nádob na květiny. Frčí barvy, jako jsou bílá, antracit, černá, světle šedá, béžová a jemné pastelové tóny růžové, modré, fialové, žluté a zelené. Mezi trendové materiály patří plast nebo keramika, jež imitují dřevo nebo beton.

Květiny by neměly v žádném interiéru chybět. Doplňte je o krásné květináče a získáte dekorace, které vás odmění svou krásou.

Andělé a jiné postavičky

Mezi nejoblíbenější dekorace současnosti se řadí sošky andělů různých velikostí a designů. Pokud jste i vy propadli tomuto trendu, pak si pro ochranu domova i rodiny minimálně jednoho obstarejte.

Anděl je symbolem ochrany a vytváří v interiéru romantickou náladu.

Chcete více inspirace a tipů, pak zavítejte do internetového obchodu www.harasim.info, jednoho z největších e-shopů dekorací a květináčů na trhu u nás. Zde si jistě něco krásného do svého nového bydlení pořídíte.