Zabezpečte svůj dům před nechtěnými návštěvníky

Především rodinné domy často bývají terčem nechtěných návštěvníků. Pokud chcete této situaci zabránit, je potřeba svůj dům zabezpečit.

Mezi slabá místa patří vchodové či balkonové dveře a okna ve spodním patře, v zadní části domu.

Jako vchodové dveře můžete v současné době volit celou řadu modelů bezpečnostních. Pokud máte sklepní okénka, můžete je opatřit mřížemi. U větších prosklených ploch lze volit ochranné bezpečnostní fólie, které jednak snižují riziko vykradení a také mají ochrannou UV vrstvu, která částečně chrání před slunečními paprsky.

Celá řada majitelů rodinného domu také využívá možnosti pořídit si alarm nebo fotopast.

Proč si pořídit fotopast

Fotopast je zařízení, které je určené jak pro denní, tak i noční provoz. K její aktivaci dochází spuštěním čidla během sebemenšího pohybu v jejím okolí. Vzhledem k tomu, že její činnost je závislá na bateriích, není potřeba žádný kabel ani zdroj elektrické energie. Fotopasti tak můžete nainstalovat takovým způsobem, aby nebyly vidět. Pokud si pořídíte některý z moderních modelů s GSM, bude vám zasílat fotografie na váš mobilní telefon nebo vámi nastavení e-mail.

Pokud se rozhodnete pro nákup fotopasti, obraťte se na společnost e-fotopast, která patří mezi největší prodejce na našem území a která se na fotopasti přímo specializuje. V nabídce naleznete pouze osvědčené modely. Mezi nejvyhledávanější značky patří fotopasti BUNATY či BROWNING.

Na portálu společnosti též naleznete celou řadu informací a návodů, které se týkají fotopastí a jejich výběru.

Fotopasti pořizují záznam zcela bez hluku a viditelných známek. Vybírat si můžete modely, které fotí jak na kratší, tak i na delší vzdálenosti a nabízejí také různé úhly záběru. V nabídce naleznete jak modely klasické, tak i mini.