Chystáte změnu interiéru?

Koupili jste nový byt či dům? Omrzel vás vzhled interiéru vašeho bytu či domu? Nebo prostě jen chcete změnu? Na trhu existuje mnoho prodejců nábytku a bytových doplňků a také firem, které rekonstrukce provádí. Je těžké si vybrat ten správný nábytek, který zapadne do vašeho domova a mnohem těžší je ho rozmístit tak, abyste správně vyplnili prostor a současně, aby nábytek plnil svou funkčnost. Interiér nemá působit chaoticky. Toužíte mít skvělý domov přesně podle vašich představ? Vyzkoušejte služby designérů interiérů. Na pwinterier.cz naleznete naprosté profesionály ve svém oboru, ochotní pomoci s ohledem na vaše přání a touhy.

Proč využít služeb designéra interiérů?

Prioritou každého designéra je pochopit vaši představu a znát váš vkus. Na základě vašich informací vám bytový designér předloží hned několik návrhů a podle vašich připomínek vytvoří jeden dokonalý. Už při vypracování návrhu vás designér upozorní na mnoho nesrovnalostí. Bez něj byste si jich nevšimli a později museli tyto nesrovnalosti opravovat. Většinou se projeví až časem během, užívání bytu nebo domu. Opravy mohou být nákladné a časově náročné.

Po dokončení návrhu si můžete celou vizualizaci prohlédnout ve 3D. Skvělé pro jedince, kteří nemají prostorovou představivost.

Nemusíte se o nic starat

Designér vytvoří nejen návrhy interiérů, ale také zajistí výrobce na atypický nábytek nebo vybere ten pravý z nabídky tuzemských i zahraničních prodejců, včetně interiérových doplňků a dalším zařízením. Vše podle vašich přání a předchozí dohody. Nový interiér tak splní vaše praktické požadavky i estetická přání. Díky jeho kontaktům můžete využít různých slev.

Designéři ze společnosti PW interier se vždy těší na okamžik předání, kdy majitelé poprvé uvidí svůj nový domov, protože jsou jistí spokojeností svých klientů.