Kvalitní střecha je na domě nejdůležitější

V jedné známé písničce se zpívá o tom, že „kdo má židli, ten bydlí“. Ovšem aby vám nepršelo na hlavu je nejdůležitější mít nad sebou kvalitní a odolnou střechu, resp. střešní krytinu. Pro všechny stavby jsou vhodné střechy Comax, což je plechová střešní krytina od stejnojmenného výrobce STŘECHY COMAX®. Tento výrobce nabízí několik rozměrů velkoformátových krytin a maloformátových šablon. Plechy lakuje kvalitním polyesterovým nátěrem v mnoha barevných odstínech, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti této střešní krytiny.

Výhody krytiny COMAX ALUKRYT®

Tato tradiční česká střešní krytina je vyráběna ze slitin hliníkového plechu. Díky hliníkovému jádru je velice lehká a kvalitní nátěr zaručuje odolnost vůči všem povětrnostním vlivům a dlouhou životnost této nově také velkoformátové střešní krytiny. Je určena na šikmé a strmé střechy, při pokládce se s ní snadno manipuluje a pokládka na celoplošný záklop je velmi rychlá. Vedle krytiny COMAX ALUKRYT 888 je v nabídce také standardní maloformátová šablona COMAX ALUKRYT 444/1000 i další.

Další přednosti plechové krytiny Comax

Vedle prvotřídní kvality a dlouhé životnosti při zachování barevné stálosti, je to i odolnost vůči korozi, chemickému narušení i proti UV záření. Těchto vlastností je dosahováno výše zmíněnou povrchovou úpravou plechů polyesterovým lakováním. Další předností, kterou je třeba zdůraznit, je nízká hmotnost, která je výhodou nejen při instalaci, ale také kvůli minimálnímu zatěžování celé střešní konstrukce. Oproti jiným střešním krytinám jsou plechové střešní krytiny Comax šetrné k životnímu prostředí hlavně díky jejich recyklovatelnosti.

Doplňkové prvky ke střechám Comax

Žádná střecha se neobejde bez doplňkových prvků, jako jsou okapové systémy, zachytávače sněhu nebo plošiny pro práce na střeše. Pokud se rozhodnete pro střechy Comax, můžete mít tyto doplňkové prvky ve stejném barevném provedení, v jakém bude celá střešní krytina.