Ochrana soukromí – stínící tkanina toho umí daleko víc!

Ploty okolo svého domu obvykle moc lidé neřeší, pokud už musí pořídit nový, pak sáhnou po takovém, který je finančně nezruinuje. Jestliže jste právě koupili rodinný dům nebo jej hodláte rekonstruovat, je plot to poslední, na co myslíte. Když je v ucházejícím stavu, pak nad tím mávnete rukou, chvíli ještě vydrží. Když je však plot průhledný nebo nedostatečný, pak si můžete na svém vlastním pozemku připadat jako nazí.

Tkanina, která vám pomůže

Stínící tkanina je ideálním pomocníkem v tomto ohledu. Ve chvíli, kdy máte pocit, že vám váš plot nestíní dostatečně, popřípadě že je propustný a sousedé či náhodní kolemjdoucí vám nahlížejí do zahrady a sledují, co všechno děláte, hledáte způsob, jak to zastavit. Můžete si vysadit namísto plotu keře, ale to bude nákladné a nebude to hned. Je nějaká možnost, jak tohle řešit? Můžete si pořídit právě tyto pomocníky! Stínící tkaniny jsou v tomto ohledu to nejlepší, co můžete koupit!

Jde o nejlevnější a také nejjednodušší způsob, jak snížit průhlednost vašeho oplocení, napomáhá zastínit ploty. Jednoduše jej pořídíte, snadno a poměrně rychle jej aplikujete na plot s pomocí ok a máte v podstatě hotovo. Tyto sítě jsou k dispozici v mnoha různých velikostech, můžete si pořídit, kolik metrů potřebujete. Také jsou k dispozici v různé výšce, takže si stačí jen zvolit tu správnou, která bude ideální pro vás a váš plot. Disponují také poměrně dlouhou životností. Kde všude mohou nově pořízené stínící sítě pomoci?

  • Pomáhají zastínit plot
  • V zastínění mohou pomoci také terasám, pergolám a podobně
  • Umí dodat přistínění rostlinám nebo skleníku
  • Dodávají pocit soukromí, zastíní vaši zahradu
  • Můžete pomoci také jako zástěnu pro stavebních pracích
  • Slouží také jako ochranné sítě na pole, zahrady nebo pískoviště