Odsávání zápachu z toalety pomocí Geberit DuoFresh

Svěží toaleta bez zápachu je samozřejmostí každé domácnosti, a proto je nutné stále dokupovat různé osvěžovače vzduchu v podobě sprejů, gelů v plastových nádobkách apod. S novinkou od Geberitu už ale žádné osvěžovače nebudete muset kupovat.

Jak funguje jednotka Geberit DuoFresh

Geberit DuoFresh zamezuje nežádoucímu zápachu na vaší toaletě. Nepříjemný vzduch je odsáván přímo z WC mísy, poté putuje do voštinového filtru z keramiky a následně ho vrací zpátky do místnosti. Tento způsob filtrování je velmi efektivní a nepříjemný zápach nemá jedinou šanci se dostat ani v malé míře do prostoru.

LED osvětlení

Geberit DuoFresh disponuje i LED podsvícením, díky kterému se budete na toaletě lépe orientovat právě v noci.

Čistota a vůně

Nedílnou součástí DuoFresh jednotky je i souprava pro vhazování tyčinek, díky kterým bude toaleta vždy provoněná a čistá. Jednotka jako taková se dá nastavit podle představ přes aplikaci Geberit Home. Tato aplikace není zpoplatněna.

Instalace

Instalace jako taková je velmi jednoduchá. Pro zapojení je nutné připojení 230 V. Zapojení jako takové zvládne každý schopný instalatér.

Geberit Monolith Plus

Pokud se více zaměřujete při vybavení vaší domácnosti na designové výrobky, určitě vás jednoznačně zaujme modul Geberit Monolith Plus, který nabízí odsávání zápachu také. Tato designová splachovací nádržka disponuje nejmodernější splachovací technologii. Součástí je dále také orientační osvětlení, které lze dokonce nastavit v sedmi odlišných barvách.