Plánujete rekonstrukci podlahy?

Rozhodli jste se k rekonstrukci podlahy ve vašem domě nebo bytě? Toužíte po útulném prostředí? Pokud jste rozhodli k rekonstrukci vaší podlahy, mějte vždy na paměti, že podlaha je dominantou celého interiéru a jejím výběrem dáváte ráz celému vašemu domovu. Na trhu existuje několik typů podlah a nové stále vznikají. Stejně jako vše, i podlahy prošly velkými inovacemi. I přes všechny nové typy podlah, mezi nejoblíbenější stále patří podlahy dřevěné.

Dřevo je nejoblíbenějším materiálem

Dřevěné podlahy se těší stále největší oblibě a to hned z několika důvodů.

Dřevo je přírodním materiálem, které snadno udrží teplo. Místnost s dřevěnou podlahou je příjemně vyhřátá. Pokud máte často studené nohy nebo patříte mezi zimomřivé, je dřevěná podlaha pro vás ideálním způsobem, jak docílit teplého domova.

Dřevo je teplé nejen na omak, ale také na pohled. Jeho příjemný vzhled navodí pocit tepla a útulnosti. S dřevěnou podlahou klikněte zde, vytvoříte z vašeho obydlí útulný domov.

Dřevo je velice variabilní materiál a dá se snadno kombinovat s dalšími oblíbenými materiály, které se běžně v interiéru používají.

Laminát je cenově dostupný

Laminátové podlahy si získávají stále větší oblibu, zejména pro svou nízkou cenu a obrovské množství motivů. Ve většině případů imituje laminát dřevo, ovšem ani jiným materiálům se v imitaci laminátem nevyhýbají. Přečtěte si více o laminátových podlahách nechte se inspirovat módními trendy, které nevyhýbají ani oblasti laminátových podlah.

Oblíbenost vinylových podlah stále stoupá

Vinylové podlahy jsou mezi lidmi stále více oblíbené nejen pro velký výběr vzorů a barev. Laminátové podlahy jsou antistatické a antibakteriální, což oceňují zejména rodiče malých dětí nebo alergici. Můžete si o vinylových podlahách zjistit více a uvidíte, že taková investice do vytvoření vašeho domova se opravdu vyplatí.