Podzimní a zimní detoxikace s Blendea SUPERGREENS

Během života je náš organismus vystaven celé řadě škodlivých vlivů a látek. Můžeme je vdechovat nebo se do těla dostávají společně s potravou a tekutinami. Vzhledem k tomu, že naše tělo si se všemi škodlivinami neporadí samo, dochází k jejich ukládání do buněk, tkání, krve i orgánů a mohou způsobovat celou řadu onemocnění. Je tedy potřeba tělo jednou za čas vyčistit.

Proč je důležité detoxikovat tělo?

Již naši předkové věděli, že je potřeba tělo pročistit, svědčí o tom i půsty a očistné kůry, které pravidelně praktikovali.

Detoxikace je vhodná jak na jaře, tak i na podzim. Chybu však neuděláte v žádném ročním období. Někdo využívá detoxikaci po svátcích, neboť si chce tělo pročistit do nadcházejícího roku a nastartovat svůj metabolismus. S detoxikací pomohou produkty společnosti Blendea mezi něž patří Blendea supergreens.

Co obsahuje Blendea SUPERGREENS a jaké výhody nabízí?

Blendea supergreens je směs pěti zelených rostlin, která podpoří tolik potřebnou detoxikaci těla.

Patří mezi ně zelený ječmen, jež tělu dodá energii po celý den, chlorella detoxikuje tělo, mladá pšenice podpoří imunitu, malé množství máty pro lepší chuť, spirulina dodá mladistvý a zdravý vzhled.

Směs nabízí celou řadu výhod.

  • Podpora hubnutí

Nejen spirulina, ale i rostlinná vláknina snižuje chuť k jídlu. Chlorella podporuje hubnoucí procesy a výhodou je i to, že přípravek je bez cukru.

  • Lepší trávení

Chlorella pomáhá obnovovat přirozenou střevní mikroflóru. Harmonické trávení podpoří také máta a spirulina.

  • Pročištění a omlazení organismu

Chlorella má velký podíl na pročištění zaneseného organismu a ve spolupráci se spirulinou dodá tělu vitalitu a mladistvější vzhled.

  • Aktivace imunity

Tu podporují antioxidanty, jež obsahuje mladý ječmen, máta, chlorella a spirulina.

  • Dostatek energie

Energii zajistí vitamíny a minerály z mladého ječmene a pšenice, které povzbudí organismus. Chlorella se může stát skvělou náhradou ranní kávy.

To vše dokládají pozitivní Blendea recenze, které naleznete na stránkách blendea.cz. Nejen Blendea SUPERGREENS, ale i další obdobné produkty si můžete objednat zde.