Byty u parku splní veškerá očekávání, proč jsou tak žádané?

Většina z nás by si přála vyměnit těsný byt v centru rušného města za bydlení v poklidné lokalitě v prostorném a moderním bytě. Nic není nemožné, s touto možností přichází projekt Byty u parku. Seznamte se s novým projektem, díky němuž můžete získat své vysněné bydlení.

Co je projekt „Byty u parku“?

Developerská společnost Metrostav Development se pustila ve spolupráci s architektonickým studiem Architecture Interior Project do realizace dalšího ze svých projektů. Nové byty vzniknou v oblíbené lokalitě Horního Žižkova, kde vyroste nových jedenáct domů, které nabídnou až 272 bytů o velikosti 1+kk až 5+kk. Celé stavby jsou rozloženy maximálně do 6 podlaží, takže místo klasických „výškáčů“ vzniknou rozlehlé různorodé domy začleněné do místního okolí.

Už žádné stejnolité domy, heslem se stala vzdušnost, větší prostor a praktičnost

Nové byty Praha 3 překvapí svou vlastní předzahrádkou, větším balkonem, lodžií či terasou. Architekti se snažili stavbu řešit tak, aby si člověk nepřipadal jako v „králíkárně“, ale měl mnohem větší prostor, volnost a přírodu na dlani. Nezbytnou součástí jsou také sklepní kóje společně s garážovým stáním v podzemních podlažích.

Běh, rekreace, procházky přírodou, kultura v jednom

Díky svému umístění jsou byty v Praze na Žižkově velmi žádané a vyhledávané. Jedná se totiž o klidnou lokalitu Parku Židovské pece, kterou si užijí zejména rodiny s dětmi. I když je bydlení začleněno do samostatné čtvrti, přesto nabízí veškerou občanskou vybavenost, kulturu, obchody a blízké zastávky MHD.

Plán na dokončení celé výstavby se odhaduje na první polovinu roku 2022, a ještě téhož roku by se měli noví majitelé bytů nastěhovat. Takže pokud stále váháte nad lepším bydlením, není nad čím přemýšlet. Byty u parku nabízí vše, co potřebujete.