Investujte do profesionálního návrhu koupelny

Rekonstrukce koupelny je velký zásah do domu nebo bytu. Po čase zjistíte, že vaše stará koupelna sice plní základní funkce, ovšem design už vás nudí a rádi byste využili moderních vymožeností, například úspornou toaletu a sprchu. Máte možnost vytvořit si koupelnu k obrazu svému, podle vašeho vkusu. I když máte zcela jasnou představu o vaší nové koupelně, využijte služeb profesionálního koupelnového studia Sofi Design s.r.o., a to hned z několika důvodů. Vizulizace koupelen vás přesvědčí, že rekonstrukce koupelny je „velké sousto“.

Výsledek předčí vaše očekávání

Najmutí koupelnového designéra vám zajistí konečné výsledky, které jsou podle vašich představ a na kterých vám záleží nejvíce. Tito designéři jsou profesionálové a analyzují váš domov a vyzvednou o vás podrobnosti, které pak začlení do celkového tématu a designu vaší koupelny. Díky svým zkušenostem a zručnosti znají nejnovější nové trendy a materiály, které byste sami neobjevili. Realizace koupelen je pro ně všedním chlebem a své zkušenosti a poznatky jim pomohou vytvořit koupelnu lepší než vaše představy.

Stanovený rozpočet je pro ně hranicí

Jako majitel domu nebo možná nebudete schopni přistupovat k procesu navrhování objektivně. Můžete si například všimnout krásných dlaždic, které jsou mimo váš rozpočet, a budete v pokušení si je pořídit. Koupelnové studio Praha má zkušenosti, jak vymyslet vhodný design koupelny, aniž by byl překročen rozpočet. Návrháři koupelen plánují koupelny každý den a vytvořili si tak rozsáhlou síť důvěryhodných prodejců a dodavatelů.

Ušetříte spoustu času

Rekonstrukce koupelny je složitý úkol – a pokud se do toho budete chtít pustit sami, bude to jistě trvat déle, než si myslíte. Koupelnový designér pracuje ruku v ruce s remodelační firmou, takže se může spolehnout na práci profesionálních stavebních dělníků. Tím zajistíte, že přestavba nebude trvat déle, než je nutné. Projekt renovace koupelny se může zdát snadno proveditelný, ale pokud nejste z oboru, snadno se „zastavíte“ na malichernostech, které mohou rekonstrukci prodloužit i o několik měsíců.