Hledáte způsob, jak monitorovat zvěř? Pomůže fotopast!

Pokud jste ještě neslyšeli o fotopasti, plně automatickém zařízení, které dokáže zaznamenávat snímky i krátké videa, možná při způsobech monitoringu zvěře stále tápete. Využijte možnosti, které vám fotopast nabízí a mějte stále přehled o tom, co se ve vašem revíru děje.

Snadno a efektivně

Fotopast je skvělým pomocníkem, díky kterému budete mít o pohybu zvěře stále přehled. Fotopast je plně automatickým zařízením, tudíž ji stačí umístit na místo, které chcete monitorovat, a ona následně pracuje sama. Dokáže zaznamenat snímky a krátká videa během dne, ale také noci. Fotopast se spouští ve chvíli, kdy dochází před čidlem k pohybu, přičemž zaznamená, co se před ní děje. Nemusíte se však obávat desítek rozmazaných snímku mihotajících se větví, fotopast vyhotovuje snímky na základě tepelných změn před čidlem.

Prohlížení snímků

Snímky a videa si následně můžete prohlédnout doma na svém počítači. Pokud do fotopasti trochu investujete, můžete si pořídit typ fotopasti, která má LCD displej. Některé fotopasti dokonce umí vyhotovené snímky ihned odeslat na váš mobilní telefon. Díky tomu máte stálý přehled o tom, co se před fotopastí děje.

Výběr fotopasti

Při výběru fotopasti hraje roli především částka, kterou do pořízení fotopasti můžete investovat, dále vaše nároky na kvalitu vyhotovených fotografií a další funkce fotopasti. V České republice patří mezi nejoblíbenější fotopasti, fotopasti značky BUNATY, které mají menu v českém jazyce. Pokud se vám do fotopasti nechce příliš investovat, volte například fotopasti Acorn 3310 nebo ScoutGuard 520, které jsou cenově dostupné a stojí přibližně stejně. Chcete-li však vsadit na kvalitu, doporučujeme fotopasti značky BROWNING, které vynikají kvalitou pořizovaných snímků.