Žádný řemeslník se neobejde bez kvalitního nářadí

Ať už patříte mezi profesionální řemeslníky nebo jen domácí kutily, bez kvalitního nářadí se neobejdete. Nejčastěji se využívá nářadí ruční či elektrické. Vybírat si můžete z celé řady značek, modelů i prodejců.

Prodej nářadí zajišťuje také společnost Eli M Store.

Eli M Store to je záruka kvality

Společnost nabízí nářadí, které vyrábějí čeští výrobci s mnohaletou výrobní tradicí. To je záruka kvality a trvanlivosti jednotlivých produktů. Veškeré výrobky jsou navíc spolehlivé a odolné vůči opotřebení. Díky těmto faktům je to spolehlivý partner nejen pro malé podnikatele a řemeslníky, ale i pro velké podniky a společnosti. Kromě prodeje nářadí je samozřejmostí i servis.

V e-shopu společnosti si můžete objednat nejen ruční a elektrické nářadí, ale také nářadí upínací nebo profily a konstrukce.

Sortiment ručního nářadí je, pro větší přehlednost, rozdělen na nářadí dílenské, pro autodílny a pro klempíře. V této kategorii naleznete také celou škálu nářadí vhodného pro zahrady. Samozřejmostí je i široká škála zahradních textilií nebo pomůcky pro zavlažování. Speciální kategorii tvoří železářství a domácnost. V nabídce se také objevují ochranné pomůcky, které slouží jako prevence proti celé řadě úrazů, jímž se občas řemeslníci nevyhnou. Patří mezi ně ochranné přilby, brýle nebo třeba nákoleníky.

Elektrické nářadí, které také v nabídce naleznete, je určeno především pro vrtání, šroubování, řezání či broušení. Mezi často žádané produkty patří vrtačky různých modelů pro vrtání do různých druhů materiálů. Ze je využít i pro šroubování nebo utahování šroubů a vrutů.

V této kategorii však naleznete i speciální kousky, mezi něž patří akukompresory, které se, kromě jiného, dají využít pro dofukování pneumatik nebo některých druhů sportovních potřeb.