Objevte novinky v kategorii betonových květináčů

Podzim se nezadržitelně blíží a možná už přemýšlíte, jaké si doma a na zahradě vytvoříte květinové aranžmá. K této příležitosti jsme pro vás rozšířili sortiment oblíbených květináčů a truhlíků z betonu. Právě tento materiál je pro sezónu prvních mrazíků a deštivého počasí ideální. Krásně vynikne i v domácnosti. Jaké jsme pro vás připravili novinky? Tady jsou.

Cementový květináč Polypodio

Interiérový květináč či váza s reliéfem listů kapradí. Minimalistický design vám bude krásně ladit s jakýmkoliv stylem bydlení. K dispozici v několika velikostech. Cena od 250 Kč.

Cementové srdce a lodička France

Nadšence orientálních vzorů chytnou za srdce tyto dva působivé modely. Cena od 181 Kč.

Květináč z cementu Ornament

Kolekce, která rozhodně stojí za povšimnutí. Nabízí mnoho tvarů a velikostí. Doporučujeme si koupit více typů a různě je nakombinovat. Uvidíte, jaké kouzelné zátiší z nich díky tomu uděláte. Cena začíná na 217 Kč. Záleží, který model si konkrétně vyberete.

Oválný tvar nebo lodičku můžete použít jako betonový truhlík na terasu, nebo parapet. Vyplní prázdné místo a dodá mu na útulnosti.

Nezapomínáme ani na památku zesnulých. Listopad tady bude cobydup a často přemýšlíme, co koupit na Dušičky. Proto jsme naskladnili také betonové květináče v symbolickém tvaru kříže a srdce. Stačí je vysadit trvalkami a vkusná dekorace na hrob je na světě. Výhodou je, že vám vydrží opravdu dlouho.

Cementová busta dívky

Velice netradiční květináč z betonu poslouží především na drobné pokojové květiny. Pokud milujete originalitu, je to pro vás správná volba. Cena od 335 Kč.

Cementové srdce a květináče Betula

Moderní betonové květináče s výrazným reliéfem připomínající kůru břízy. Povrch je drsný, matný a má nepravidelné struktury. Cena od 72 Kč.

A tím zdaleka nekončíme. Podívejte se do sekce betonových květináčů a objevíte mnoho dalších netradičních kousků. Sortiment každou sezónu rozšiřujeme. Je opravdu z čeho vybírat.