Plenky, které vás budou bavit

Mít zadeček v suchu je pro děti kojeneckého a batolecího věku velmi důležité. Děťátko není opruzené a protivné, že ho něco bolí. Výběr plen je tedy v tomto věku stěžejní, ale jaké používat, když jich dnešní trh nabízí tolik? Výbornou volbou jsou látkové pleny, které jsou ultra savé, nezatěžují životní prostředí a jsou také komfortní.

V souladu s přírodou

Chcete dát přednost přírodnímu složení před umělými materiály? Pak jsou pro vás naše pleny tím pravým ořechovým. Podíl bambusu s bavlnou zajišťuje dítěti příjemný pocit, i když se stane nějaká nehoda s vykonáním potřeby. Dítě je stále v suchu, a to je pro něj ideální. Cítí se dobře a je to na něm i vidět, směje se a neprojevuje žádné známky jakéhokoliv podráždění pokožky. Z látkových plen našeho sortimentu si navíc můžete vybrat z různých vzorů. Snažíme se, aby pleny byly nejen plně funkční, ale také atraktivní na pohled. Obrázkové látkové plenky si vaše dítě zamiluje. Nemusíte se bát, že koupíte velké nebo malé, protože je jedna velikost (regulují se svrchní kalhotky s patentky vpředu), což je velká výhoda oproti plenkám jednorázovým. Antibakteriální vrstva ve styku s pokožkou působí příznivě a dítě tak nemá na plínku žádné negativní reakce. Podporují rovněž zdravý vývoj kyčlí, na to je potřeba brát zřetel.

Opětovné praní vám ušetří peníze

Dalším benefitem je fakt, že plenku můžete opětovně vyprat. Kupování plenek se tak stane radostí a určitě ne starostí, jak u mnohých bývá. K plenkám nabízíme vkládací pleny, které můžete a nemusíte použít, záleží na vás. Doporučujeme vám však přikoupit svrchní kalhotky – ty udrží plínku na místě. Praktické zapínání na suchý zip je pro maminky rychlé a bezpečné. S těmito plenkami rozhodně ušetříte spoustu peněz, jelikož vám jich stačí pár. Jednorázových plen musíte mít daleko více a jsou opravdu finančně náročné. S námi rozhodně vedle nesáhnete.